Chat with us, powered by LiveChat
Telefon Chat

Poznajmy się

Jesteśmy w Poznaniu, by budować dla Ciebie

Budujemy nowoczesną przestrzeń do życia, która jest przyjazna nie tylko mieszkańcom, ale również środowisku. Właśnie dlatego dbamy o rozwiązania pozwalające na oszczędność energii, a przy tym gwarantujące najwyższy komfort i wygodę użytkowania. Nasze budynki wrastają w miejskie krajobrazy i zaczynają tworzyć własne opowieści. Budują się w nich historie tysięcy rodzin.

Dajemy więcej

Jesteśmy liderem wśród polskich deweloperów i od wielu lat wyznaczamy standardy na rodzimym rynku mieszkaniowym. Budujemy przystępne cenowo mieszkania o wysokiej jakości i wyróżniającym nas standardzie. Wybudowaliśmy już kilkadziesiąt inwestycji w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu dla ponad 70.000 Klientów.

Od 2022 roku ROBYG i Vantage Development budują synergie w ramach Grupy TAG Immobilien i łączą kompetencje zarządcze. Każda ze spółek kontynuuje swoją dotychczasową działalność. Grupa ROBYG buduje i sprzedaje mieszkania, a także realizuje generalne wykonawstwo inwestycji ROBYG oraz Vantage. Spółka Vantage Development pod marką Vantage Rent prowadzi działalność wyłącznie w segmencie PRS – czyli mieszkań na wynajem. W ten sposób obie firmy będą budować synergie zarządcze, rozszerzać rynek i docierać do większego grona klientów.

Teraz chcemy budować w Poznaniu, dla Ciebie!

20 lat

doświadczenia

30 000

sprzedanych mieszkań

90 000

zadowolonych klientów

Nasz standard

Wielofunkcyjne osiedla

Nasze inwestycje stanowią wielofunkcyjne przestrzenie, które zaspokajają wszystkie potrzeby mieszkańców. W ich sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie, przedszkola, żłobki, centra handlowe, restauracje – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia.

Zielono wokół

Projektujemy przestrzeń w taki sposób, aby inwestycje otoczone były dużą ilością stref zielonych obejmujących bogatą roślinność,  tereny rekreacyjne, parki sensoryczne i ogrody deszczowe.

By żyło się lepiej

Na naszych osiedlach dostępnych jest wiele udogodnień dla mieszkańców w tym m.in. nowoczesne lobby, strefy fitness, strefy kids play oraz wielofunkcyjne boiska sportowe i siłownie zewnętrzne.

Wyjątkowe mieszkania

Projektujemy mieszkania dające poczucie przestrzeni i dostarczające jak największą ilość światła dziennego, o ponadstandardowej wysokości, dużych oknach i możliwości elastycznej aranżacji wnętrz. Dążymy do tego, aby nasza oferta cenowa była dostępna dla każdego przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego standardu mieszkań.

Nasze technologie

W inwestycjach wykorzystujemy najnowsze technologie m.in. Robyg Smart House, energooszczędne panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED, monitoring osiedli oraz wideofony.

Najlepsze materiały

Nasze osiedla charakteryzuje wysoki standard wykończenia części wspólnych m.in. materiałami szlachetnymi, najwyższej jakości takimi jak: stal, klinkier, drewno, kamień, gres i marmur.

Zapytani o filary naszego zrównoważonego postępowania, bez wahania mówimy:

Troska

Ochrona zasobów naturalnych i troska o środowisko są dla nas bardzo ważne, czego wyraz dajemy poprzez ekologiczne rozwiązania stosowane na naszych osiedlach.

Wsparcie

Wspieramy lokalne fundacje, współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami i bierzemy udział w wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych.

Odpowiedzialność

Działamy odpowiedzialnie, wybierając do współpracy lokalne przedsiębiorstwa, troszcząc sięo środowisko, odpowiedzialnie zarządzając firmą.

Nasze zrównoważone podejście

W ROBYG podchodzimy odpowiedzialnie do realizowanych projektów. Prowadzimy działalność, w której dużą wagę skupiamy na szeroko rozumianej korzyści dla społeczeństwa oraz poszanowaniu środowiska naturalnego. Nie działamy w oderwaniu od otoczenia i bez wpływu na nie. Jesteśmy świadomi, że budownictwo to sektor rynku, którego odpowiedzialne postępowanie społeczne jest szczególnie ważne. Dla środowiska. Dla najbliższych sąsiadów naszych inwestycji. Dla naszych pracowników, partnerów, podwykonawców.

Ochrona zasobów naturalnych

Ochrona zasobów naturalnych jest dla nas bardzo ważna, czego wyraz dajemy poprzez ekologiczne rozwiązania stosowane na naszych osiedlach. Dzięki temu chronimy środowisko naturalne przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów eksploatacyjnych mieszkań. Poznaj je…

Zieleń na naszych osiedlach

Wszystkie osiedla Robyg charakteryzują się ciekawie zaprojektowaną zielenią niską i wysoką. Wszystko po to, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną.

Pnącza na ścianach zewnętrznych

Rośliny, które sadzimy na ścianach zewnętrznych budynków to dodatkowa produkcja tlenu – z płaszczyzn pionowych – oraz pochłanianie CO2, a także obniżenie temperatury zewnętrznej na elewacji.

Zielone rozwiązania

Na naszych osiedlach instalujemy pełną instalację światłowodową, panele fotowoltaiczne, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko.

Ogrody deszczowe

Ideą powstających na naszych osiedlach ogrodów deszczowych jest retencjonowanie wody opadowej w celu minimalizowanie jej ilości odprowadzanej bezpośrednio do kanalizacji deszczowej. Takie rozwiązania obniżają ryzyko czasowych i miejscowych podtopień terenów podczas intensywnych opadów deszczu.

Proekologiczne dachy

Projektowane przez nas dachy budynków powstają w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową. Takie rozwiązanie pozwala na retencjonowanie wody oraz zmniejszenie przegrzewania.

Oświetlenie LED

W częściach wspólnych naszych budynków instalujemy oświetlenie LED. Dzięki temu zmniejszamy zużycie energii elektrycznej.

Robyg Smart House

Nasze mieszkania zaopatrujemy w inteligentne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne, Robyg Smart House, pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz zużywać dużo mniej energii elektrycznej i oszczędzać nawet do 30 % na rachunkach.