Chat with us, powered by LiveChat
Telefon Chat

Przyjazny Deweloper 2021 – ROBYG wyróżniony w rankingu Gazety Finansowej!

11.01.2022

ROBYG – Przyjazny Deweloper 2021

Przyjazny deweloper to taki, który tworzy dla mieszkańców przestrzeń idealną do wygodnego życia oferując szereg udogodnień i komfort mieszkania. Na liście takich właśnie deweloperów według Gazety Finansowej oraz magazynu Home&Market znalazły się firmy mające doświadczenie, są rzetelne i godne zaufania, a ich priorytetem jest spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

W ROBYG od 20 lat zmieniamy polską architekturę..

..kształtujemy trendy w branży mieszkaniowej na terenie Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Poznania. Inwestycje przez nas realizowane wyróżniają się nowoczesnym designem, zielonymi rozwiązaniami, a także przemyślanym i całościowym podejściem do aranżacji terenu. Osiedla ROBYG to wielofunkcyjne i przyjazne przestrzenie – spełniające wszystkie potrzeby mieszkańców.

Taka właśnie jest Nowa Letnica

Inwestycja mieszcząca się w Gdańsku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – blisko plaży i morza, oferująca niepowtarzalny widok na Zatokę Gdańską oraz otaczające tereny zielone. Osiedle spełnia oczekiwania mieszkańców – zapewniając im liczne strefy rekreacji – siłownię, place zabaw, ścieżki spacerowe z bioróżnorodną roślinnością, oczkami wodnymi. To miejsce przyjazne również ptakom i owadom. Nowa Letnica to przestrzeń idealna do komfortowego i wygodnego życia zaprojektowana z myślą o mieszkańcach i środowisku.

Zachęcamy do zapomnania się z całym zestawieniem opublikowanym na łamach portalu Gazety Finansowej.