Chat with us, powered by LiveChat
Telefon Chat

ROBYG w raporcie ThinkCo – „Mieszkałbym”

06.06.2022

W najnowszej publikacji ukazało się obszerne case study opisujące idee 15-minutowych miast na przykładzie zrealizowanego przez ROBYG Lawendowego Wzgórza, kompleksu trzech osiedli zlokalizowanych na gdańskim Jasieniu.

ThinkCo, firma badawczo-rozwojowa specjalizująca się w rynku nieruchomości, opublikowała raport „Mieszkałbym” na temat dostępności i jakości przestrzeni, w których żyjemy. W raporcie znalazły się między innymi dogłębne analizy danych dotyczące polskiego rynku mieszkaniowego na tle Europy, współczesne trendy technologiczne i ekologiczne w budownictwie, a także próba uchwycenie istoty tego, co dla Polaków jest najważniejsze, aby mogli czuć się dobrze w swoim domu.

W ROBYG działamy odpowiedzialnie. Nasze inwestycje koncentrują się na potrzebach ludzi, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, dlatego idea 15-minutowych miast jest nam bardzo bliska. Tworzymy osiedla zwiększające komfort mieszkańców, ułatwiające zaspakajanie potrzeb, a przy tym wspieramy bioróżnorodność i stosujemy ekologiczne rozwiązania. Z przyjemnością włożyliśmy swój wkład w raport, który dotyczy nas w tak wielu obszarach. Zachęcamy do zapoznania się z nim. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam wiele zaskakujących danych oraz ciekawych informacji.

Pełen raport dostępny jest tutaj.