Chat with us, powered by LiveChat
Telefon Chat

tyDzień Ziemi – w trosce o środowisko

19.04.2022

22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowe prezenty w postaci zestawu do hodowli ziół. Wystarczy w dniach 19 – 22 kwietnia odwiedzić jedno z naszych biur sprzedaży i odebrać niespodziankę.

W trosce o środowisko

Tematy związane z ekologią są nam bardzo bliskie. Od dwudziestu lat tworzymy przestrzenie do życia dla tysięcy ludzi, co zobowiązuje nas  do prowadzenia działalności w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ograniczamy swój ślad węglowy, oferujemy innowacyjne rozwiązania ekologiczne, a także dbamy o bioróżnorodność. Na naszych osiedlach tworzymy ogrody deszczowe, siejemy łąki kwietne i sadzimy pożyteczne rośliny. Dziś zaś chcielibyśmy przybliżyć temat ziół, które wzbogacają bioróżnorodność i mają mnóstwo dobroczynnych właściwości. Zachęcamy do samodzielnej uprawy i odkrycia ich licznych zalet.

 

Dlaczego warto uprawiać zioła?

Zioła mają zastosowanie w medycynie, ale również w kuchni. Wzbogacają smak potraw i pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, są cennym źródłem witamin. Pełnią również walory dekoracyjne, czarują kolorem i aromatem, pięknie zdobią nasze parapety czy donice na balkonach. Zioła przyciągają pszczoły, ich kwiaty zawierają nektar i pyłek, który stanowi pokarm dla tych jakże pożytecznych i potrzebnych owadów.

Pielęgnacja ziół jest bardzo prosta, a przynosi wiele korzyści.

 

Zapraszamy do naszych biur sprzedaży.