Chat with us, powered by LiveChat
Telefon Chat

Zasiane z miłości do bioróżnorodności – odbierz swój prezent!

18.05.2022

Kwietna łąka na Twoim balkonie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej przygotowaliśmy niespodziankę! We wszystkich naszych biurach sprzedaży w Polsce w dniach 18.05-18.06.2022 r. czekają na Was specjalnie mieszkanki nasion łąki kwietnej, składające się z ponad 40 różnych gatunków roślin, idealne do zasiania w donicy. Wystarczy przyjść do dowolnego biura sprzedaży i odebrać swój prezent.

Dlaczego łąki kwietne?

W ROBYG wiemy, że zieleń w mieście spełnia wiele pożytecznych funkcji, dlatego na naszych osiedlach sadzimy drzewa, tworzymy ogrody deszczowe i zakładamy kwietne łąki, które powinny mieć szczególnie ważne miejsce również w Twoim mieście!

Czy wiesz, że…

Łąka kwietna wspiera bioróżnorodność, jest azylem dla owadów i miejscem pracy tzw. zapylaczy, które pomagają rozmnażać się wielu gatunkom roślin dzikich i uprawnych.
Łąki kwietne tworzą lepszy mikroklimat na terenach miejskich – filtrują wody opadowe i powietrze, zatrzymując pyły tworzące smog. Obniżają temperaturę powietrza i zapobiegają nagrzewaniu się gleby.
Łąki kwietne są mało wymagające i łatwe w utrzymaniu, a w naszej kompozycji nasion znajdziesz aż 40 gatunków roślin jednorocznych i wieloletnich.
Łąka kwietna urozmaica krajobraz i wpływa na komfort życia w przestrzeni miejskiej, dzięki dużemu zróżnicowaniu barw kwitnących kwiatów. Jest piękną i kolorową alternatywą dla trawnika, ale można ją posadzić również w zwykłej donicy na balkonie.

Tworzenie przestrzeni przyjaznej ludziom i środowisku to nasza specjalność! Projektując i budując nasze osiedla, stosujemy innowacyjne technologie i rozwiązania niskoemisyjne, które wspierają środowisko i służą ochronie zasobów naturalnych.

Właśnie dlatego zapraszamy Cię do ukwiecenia Twojego balkonu lub parapetu. Wysiej nasionka do doniczki z ziemią i ciesz się własną łąką przez cały sezon! Obserwuj, jak budzi się życie – nie tylko w dzień! Owady zapylające to zarówno pszczoły, osy, trzmiele i chrząszcze, jak też motyle dzienne i nocne. Ich praca jest niezbędna do tego, by rosły jabłonie, maliny, truskawki, różne zioła, a nawet warzywa – papryka, cukinia czy marchew.

#ROBYGFORPLANET

Sprawdź naszą aktualną ofertę mieszkań i zapytaj o cenę!

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, gdzie nasi doradcy chętnie opowiedzą więcej o ofercie.

Jednocześnie przypominamy, że dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo stosując środki ochrony, natomiast jeśli preferują Państwo kontakt zdalny zapraszamy do skorzystania z:

telefonu, dzwoniąc pod numer 48 61 610 00 61
formularza kontaktowego
korzystając z rozmowy na chacie (zielona ikona).